OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

Poďakovanie

Poďakovanie alebo Kto za to môže...

Benefičné výstavy psov Trnafský hafkáč by nikdy neuzreli svetlo sveta bez niektorých ľudí, ktorým sa chcem poďakovať.

Za všetko môže profesor MVDr.Vladimír Holkovič, ktorý mi v roku 2010 navrhol, či by som nechcela na škole zorganizovať výstavu psov... Jeho návrhu som sa chytila a vidíte, čo z toho vzniklo...:) VEĽMI mu za všetko ďakujem, za jeho pomoc aj psychickú podporu.

Za "právnu pomoc na telefóne" ďakujem Mgr.Kristíne Pjatekovej. Za výklad zákona aj ukľudnenie po mojej vyplašenej otázke: "Keď sa tam niekto šmykne a zlomí si nohu, nemôže ma zažalovať?" :)

Táto akcia bola iná než ako zvyknú bývať benefičné akcie. Benefičné akcie totiž zvyknú venovať výťažok z akcie na dobrú vec, ale z hafkáča išli všetky vyzbierané peniaze Trnavskému útulku, do posledného centu. A tak všetky odmeny pre víťazov sme museli získať inak. A že tých odmien nebolo málo (bolo ich oveľa viac a hodnotnejšie než na prestížnych medzinárodných výstavách čistokrvných psov), za to patrí obrovská VĎAKA našim úžasným sponzorom. Ešte raz ďakujem všetkým partnerom za štedrú podporu akcie, a aj riaditeľovi školy Ing.Ľudovítovi Škrabákovi za bezplatné poskytnutie priestorov.  

A veľké ďakujem patrí aj pani profesorke Ing. Zuzane Vadovičovej, ktorá, keď ma videla v piatok ráno v aule školy, ako sa sama "morím" s prípravou priestorou, neváhala a hneď prišla so svojou triedou, aby mi jej žiaci pomohli.

Poďakovanie patrí aj všetkým pomocníkom - študentom školy, ktorí mi pomohli s chystaním aj s priebehom akcie.

Úžasné a proste dokonalé fotografie už 2. rok spravil pán Michal Volárik z Nitry, ktorému takisto veľmi veľmi ďakujem za všetko, že vážil cestu a čas kvôli orieškiáde. Ďakujem taktiež ostatným fotografom: takisto nádherné fotky od p. Igora Horvátha, zástupcu z Trnavského útulku, fotky od médií Trnavský hlas , The Vision a samozrejme od Daniela Dubovského.

Ďakujem všetkým účinkujúcim z programu a našim úžasným rozhodcom, ktorí sa všetci zúčastnili akcie bez nároku na honorár.

Obrovskou psychickou podporou mi boli moji rodičia, Ivana a Daniel Dubovskí, ktorí mi vždy poslúžili dobrými radami a pomocou, keď bolo treba niečo priviezť, odviezť, pofotiť a pod. A samozrejme moja teta Marta Dubovská, ktorá si odo mňa vypočula hodinových telefonátov kvôli výstave neúrekom :) takisto štedro podporila akciu a starala sa o Facebookovú stránku.

A takisto patrí obrovská vďaka všetkým návštevníkom a súťažiacim za vyzbierané peniaze aj spokojné ohlasy. Veľmi ma teší, že sa výstavy páčili. Ale najviac ma potešilo, keď sme s ocinom odviezli nakúpené granule a maškrty do Trnavského útulku, videla som, že moja niekoľkomesačná snaha mala zmysel... K vyhodeným psíkom mám veľmi blízko, sama mám doma 2 "najdúšikov" a kvantum vyhodencov som za tie roky pomáhala zachrániť. Robila som to z lásky ku psom a pre psov a verím, že všetci návštevníci aj súťažiaci si výstavu užili :)

Ďakujem vám všetkým!

Barbora Dubovská, organizátorka